O nás

Představení společnosti

Jsme firma zabývající se poskytováním internetu od roku 2005. Naším cílem je co nejvyšší spolehlivost poskytovaných služeb. Připojením k naší síti můžete využívat služeb komunitní sítě CZFree.Net.

Díky našim technologiím pomáháme budovat lepší propojení společnosti. Chceme nabídnout rozvoj a lepší inovace pro každého, a při tom nezapomínáme na životní prostředí.

  • Roky prověřená profesionální zařízení.
  • Minimalizujeme nákup spotřebního zboží.
  • Vybíráme a nakupujeme technologii s minimální spotřebou elektřiny.
  • Používáme technologii, kterou je možné vše jednoduše vylepšovat – upgrade.
  • Podporujeme ekologické projekty a neziskové organizace.

Nabízíme Vám co nejjednodušší plně funkční řešení, které Vás potěší a ušetří Vám mnoho starostí a peněz se správou připojení.

Šetrně k životnímu prostředí
Je mnoho firem, kde je společenská odpovědnost jen na úrovni slov, zde jsou konkrétní příklady toho, jak odpovědně jednáme

Elektromobily
Pro servis u Vás a údržbu sítě využíváme 3 elektromobily
Berlingo – Venturi 20kW elektromotor, bat. Li-ON 18650 – 30/25kWh, dojez 130-175km, spotřeba 15-17kWh/100km
Fabia 15/30kW elektromotor, bat. LiFePO4 – 15kWh, dojezd 90-110km, spotřeba 12-15kWh/100km
Roomster 35/70kW elektromotor, bat. LiFeYPO4 – 25kWh, dojezd 130-175km, spotřeba 16-17kWh/100km

Škoda Roomster

Kořenová čistička odpadních vod
Využívá přirozené schopnosti rostlin čistit odpadní vodu. Bez nutnosti použití energií.

KČOV

Zadržování dešťové vody
Plastová podzemní nádrž o objemu 4m3. Voda je využívána pro zalévání a splachování WC.

Výroba elektřiny pro provoz
Velkou část elektřiny si vyrobíme sami. Takto vyrobenou elektřinu 100% spotřebujeme.

Centrální napájení a chlazení 48V

Tepelná čerpadla pro vytápění i chlazení
Topení zajišťuje tepelné čerpadlo a vytápění s rekuperací řeší vytápění objektu. Teplá voda je řešena boilerem s tepelným čerpadlem.

Invertorová jednotka pro topení/chlazení

VZT systém pro vytápění a chlazení s rekuperací
Využíváme systém teplovzdušného vytápění. Sytém navržen pro chlazení s pomocí studeného nočního vzduchu. Není nutné využívání klimatizace.

Systém úsporných serverů a zálohování dat
Návrh s ohledem na minimální spotřebu elektrické energie, která je potřeba pro neustálý povoz 24/7/365

Monitorování elektřiny
Máme nainstalovaný systém vyrábějící elektřinu pro provoz technologie. Servery a komponenty jsou napájené DC 48V nebo DC 24V bez nutnosti konverze na AC 230V

Zachovali se k nám ne hezky/špatně: Níže jsou naše špatné zkušenosti s některými osobami firmami. Tento výčet má za cíl a slouží jako upozornění pro potenciální zákazníky.

Technik: T…. V současnosti je jednání našeho bývalého technika prošetřováno policií v Brandýse n. Labem -St. Boleslavi.

Zdeněk Tulis, Eva Tulisová: Řešeno soudem pro Prahu Východ. Zadržování dokumentů, věcí a peněz, prodávání / půjčování cizích zařízení. Část zařízení vráceno, zbytek prodáno.

T-Mobile: Udělána 3x registrace na stejnou firmu. Přišly nám 2 dopisy na stejnou adresu za nezaplacení služeb na cenu 1200Kč. (Společnost má povoleny platby inkasem – další 2 registrace neměly). Na základě dotazů u právní společnosti dopisy neexistovaly. Nakonec byla suma 2x 1200Kč odpouštěna.

Eurotel / nově O2: Smluvní pokuta 5000Kč za nevyzvednutí nové SIM karty do 30-ti dnů po nahlášení krádeže a zablokování staré SIM. Nakonec byla částka odpuštěna.

Česká pošta: Neobvykle dlouhé doručení Doručení z Prahy tvá 4 dny, chaos v doručení, nepravdivé SMS – pokud zavoláte řidiči, jsou informace jiné. Pravdou je, že drtivá většina zásilek přijde do 14-ti dnů. Úspěch ! Aktualizace: Pošta za zákazníka zvolí k vyzvednutí depo Říčany – Zákazník si jede 40km daleko !

NESSfx: Velmi nedoporučuji investování. Cílem je zřejmě co nejvíce operací mající za cíl poplatky i za držení pozic a další vklady investora. Dále i vysoké poplatky, které v případě přerušení investování „sežerou“ zbývající vklad (Dormant Fee 75E/měsíc).