Domácnosti

Bezdrátové připojení k síti

Technologie:
Optické připojení
(připojení 1/10Gbit). Nejstabilnější a nejlepší připojení.
Kabelové připojení
(připojení 1Gbit). Nejdostupnější společné připojení v bytových domech.
Bezdrátové
6M (připojení 2,3Gbit) – Nové pro rok 2020 – Nejrychlejší připojení pro Vás s maximálním tarifem Profi 300! Surfujte a ukažte ostatním pořádnou rychlost! Připojení však může vypadnout při špatném počasí.
5M2 (připojení 300Mbit) Spolehlivé připojení domácnosti s tarifem až Profi 100. Maximální stabilita, stabilní rychlá odezva a připojení nezávislé na rozmarech počasí. Doporučujeme.
5M (připojení 150Mbit) Starší verze připojení 5M Postupně zrychlujeme na novější 5M2,6M.
5n2 (připojení 130Mbit) Osvědčená technologie již od roku 2012 nabízí nejrychlejší tarif Mini+ 60.
5n (připojení 65/72Mbit) Nejstarší a nejlevnější připojení pro každého. Postupně zrychlujeme na 5n2 nebo 5M/5M2/6M.

Bezdrátové připojení 6M
Bezdrátové připojení 5M

Tarify Connected OnLine, Mikro  jsou vhodné pro drobné a občasné využití, seniory. Connected 10 nedoporučujeme pro náročnou TV a streemovací služby. Tarify Mini, Mini+ Normal doporučujeme pro rodiny a běžné využití připojení. Telefon, Televizi, Hraní her, občasné stahování oblíbených seriálů. Tarify Normal+, Profi, VIP jsou pro náročnější uživatele, případně využití i  jako domácí kancelář. Pro menší firmy a jejich pobočky.

Technologie 5M a 5M2 umožňuje: Stabilní připojení za každého počasí, Vysokou rychlost stahování i odesílání. Rychlou odezvu připojení, vhodné pro hry a konference. 5M2 obsahuje i router s WiFi.

Optické připojení

Optická technologie umožňuje: Stabilní připojení za každého počasí, Vysokou rychlost stahování i odesílání. Rychlou odezvu připojení, vhodné pro hry a konference.

Výše uvedené tarify jsou 2019/2020 pro nejlepší technologii, u starší technologie je maximální rychlost nižší. Platby jsou možné měsíčně, dvouměsíčně, čtvrtletně – doporučujeme.Všechny uvedené linky jsou agregované (sdílené) bez garancí maximální rychlosti a rychlosti servisu...

Technické specifikace jednotlivých tarifů a jejich dostupnosti