Domácnosti

Bezdrátové připojení k síti

Technologie:
Optické připojení
(připojení 1/10Gbit). Nejstabilnější a nejlepší připojení.
Kabelové připojení
(připojení 1Gbit). Nejdostupnější společné připojení v bytových domech.
Bezdrátové*
6M (připojení 2,3Gbit) – Nové pro rok 2020 – Nejrychlejší připojení pro Vás s maximálním tarifem Profi 300! Surfujte a ukažte ostatním pořádnou rychlost! Připojení však může vypadnout při špatném počasí.
5M2/n4 (připojení 300Mbit) Spolehlivé připojení domácnosti s tarifem až Profi 100. Maximální stabilita, stabilní rychlá odezva a připojení nezávislé na rozmarech počasí. Doporučujeme.
5M/n2 (připojení 150Mbit) Starší verze připojení 5M Postupně zrychlujeme na novější 5M2,6M.
5n2 (připojení 130Mbit) a 5n (připojení 65Mbit) Osvědčená technologie již od roku 2012 nabízí nejrychlejší tarif Mini+ 60. Postupně zrychlujeme na 5n4 nebo 5M/5M2/6M.

*Skutečná rychlost daného tarifu může být vyšší, než je uvedena v ceníku

Z technických důvodů má Lokalita Homole – optika dočasně tarify 5M2

Tarify Connected OnLine, Mikro  jsou vhodné pro drobné a občasné využití, seniory a nedoporučujeme je pro náročnou TV a streemovací služby. Tarify Mini, Mini+ Normal jsou vhodné pro rodiny a běžné využití připojení. Telefon, Televizi, Hraní her, občasné stahování oblíbených seriálů. Tarify Normal+, Profi uspokojí náročnější uživatele, případně využití i  jako domácí kancelář. Pro menší firmy a jejich pobočky.

Technologie 5M a 5M2 umožňuje: Stabilní připojení za každého počasí, Vysokou rychlost stahování i odesílání. Rychlou odezvu připojení, vhodné pro hry a konference.

Optické připojení

Optická technologie umožňuje: Stabilní připojení za každého počasí, Vysokou rychlost stahování i odesílání. Rychlou odezvu připojení, vhodné pro hry a konference.

Výše uvedené tarify jsou 2020/2021 pro nejlepší technologii, u starší technologie je maximální rychlost nižší. Platby jsou možné měsíčně, dvouměsíčně, čtvrtletně.Všechny uvedené linky jsou agregované (sdílené) bez garancí maximální rychlosti a rychlosti servisu...

Technické specifikace jednotlivých tarifů a jejich dostupnosti