Otevírací doba

Uzavření kontaktního místa

V souvislosti s aktuální situací covidových her jsme z preventivních důvodů omezili provoz  kontaktního místa na sídle společnosti. Naším cílem je chránit jak zákazníky, tak naše zaměstnance. I přesto, že je kontaktní místo uzavřeno pro veřejnost, naši pracovníci budou vyřizovat požadavky, které k nám dorazí e‑mailem nebo telefonem.

Po předchozí domluvě Vám připravíme a vydáme nové/náhradní zařízení a to bezkontaktně. Reklamace přijímáme též bezkontaktně a servis budeme provádět až 3. den.

V současnosti se množí reklamace na připojení k síti, které jde pomalu/ anebo vypadává. Většinu těchto reklamací způsobovala vadná WiFi u zákazníka. Pokud máte podezření na takovéto stavy Vaší domácí sítě – kontaktuje nás a připravíme Vám profi WiFi na vyzkoušení. Nové zařízení nám můžete do 14-ti dnů vrátit, nebo si ho ponechat.

V těchto dnech je mnoho zákazníků doma a tak je celá síť Internet dost vytížená. Máme kapacitu připojení do sítě Internet dostatečnou to i s rezervou cca 100%. Vytížení jednotlivých serverů a připojení jiných firem ovlivnit neumíme. Stále u nás probíhá i modernizace sítě a přepojování části serverovny pro zrychlení připojení a zlepšení odezvy.