Podpora

S čím Vám můžeme pomoct?

Vyúčtování a platby →
Zřízení připojení a změna tarifu →
Reklamy- Nenechte se nápalit →
Připojení k internetu →
Venkovní modem 5M, 5n →
Domácí router s WiFi →
Návody a nastavení →
Dokumenty
Specifikace služeb →
O nás →

-----

O nás

SídloProfi podporaDohledPodporaServisŽivotní prostředí

 

 

 

 

Když se na nás obrátíte :
Snažíme se o nejlepší pofesionální přístup v případě, že ne na nás zákazník obrátí s požadavkem. Telenonní hovory jsou bez automatu s technikem, který bude Váš požadavek řešit. Živá telefonická podpora je tu pro Vás vždy v pracovní době. Po pracovní době je podpora a servis poskytována VIP zákazníkům. Další podrobnosti naleznete na stránce  O nás →

Vyúčtování a platby

Možnosti uhrazení vyúčtování:
Jednorázovým platebním příkazem (převodem):
-Zadáte částku, Vaše zákaznické číslo do Variabilního symbolu, Vaše jméno do zprávy pro příjemce. Doporučujeme nastavit platbu tak aby k nám dorazila před začátkem předplaceného období (může být víkend, svátek apod.)

Číslo účtu, Variabilní symbol:
To nejnutnější, co potřebujete k odeslání platby. Číslo účtu banky a Variabilní symbol se nemění. Pozor na variabilní symbol, ať nepošlete peníze někomu jinému. Platba bez vyplňeného Variabilního symbolu může být vrácena – nebudeme vědět komu patří.Podrobný popis k vyúčtování, rozpis jednotlivých položek a  další  →

Zřízení připojení a změna tarifu

modem 5G

 

 

 
 

Technologie pro příjem signálu Internetu
Příjímací zařízení -anténu s modemem pro signál a domácí router s možností WiFi Vám zapůjčíme.  Další informace →
Postup nové zřízení připojení
Domluvení návštěvy za účelem zřízení služeb – obhlídky Rádi Vám uděláme odhad nákladů na zřízení, doporučení tarifu, rychlosti a zařízení. Cena: Zdrama   Více o zřízení připojení →

Reklamy

Bezdrátový internet až 300Mb/s, Připojení až 500Mbít,  rychlost až 1000Mbit.

Bezdrátová realita 70Mbit internetu: rychlost odesílání 0,7Mbit, odezva 300ms, vypadávání připojení na denním pořádku)
Mám super výhodný balíček a tak mám levnější všechny služby i Internet – využiji opravdu všechny služby ? Je výhonější si koupit telefon nebo platit paušál 1500 Kč/měs.?

Další informace  →
 

 

Internet

Stabilní připojeníRychlost odesíláníIP verze 6Pevná IP adresaAktulaizaceOdezva 5ms Odezva 25msFW

 

 

 

Nově nabízíme připojení i novějším protokolem IPv6, který poběží souběžně se starším protokolem IPv4. S tímto protokolem dojde zejména k masivnímu rozšíření adresního prostoru. Každé zařízení bude mít vlastní, unikátní IP adresu. Odpadne tedy překlad adres a tím dojde k rychlejšímu přenosu dat.
Máte chytrou domácnost, kamerový systém nebo třeba datové uložiště NAS? S pevnou adresou se na tato zařízení dostanete odkudkoli z internetu.
Pevná neměnná IP adresa umoňuje lepší zabezpečení při vzálené správě, práci z domova do firmy případně dalších aplikací. Tímto způsobem dojde i k lepšímu zabezpečení vzáleného přístupu a pod.
Odezva reprezentuje rychlost vyřízení požadavku do Internetu. Ovlivňuje například i načítání stránek, především pak možnost a kvalitu hraní On-Line her, video konferencí a volání. Při odezvě nad cca 60ms začne být velmi obtížné provozování on-line her videa a volání. Tento důležitý parametr je často opomíjen při výběru Internetového připojení.

Venkovní modem 5M, 5n

AktulaizaceVysílaný výkon

 

 

 

Samozřejmostí je možnost vzdáleného nahrávání aktuálního software pro doplnění funkcí a případné navýšení přenosové kapacity. Venkovní modem 5M, nebo 5n komunikuje v předavečem v dané oblasti, který vysílá Internet. Oproti sítím 2,5G, 3G, 4G a nastupující 5G jsou vyzářené výkony antén limitovány na 1W. Technologie 2,5G, 3G, 4G, 5G vysílají výkon 1000-4500W, případně více na 1 anténu. Vysoký vyzářený výkon může poškozovat zdraví lidí, zvířat a rostlin.
 

Domácí router a WiFi

Profi routerSpotřeba routeruAktulaizace

 

 

 

Využijte jedinečné možnosti připojení skrze kvalitné průmyslové technologie, které umožují bezproblémový provoz s minimem servisů. Router umoňuje aktualizovat software a podobně jako počítač. Jednoduchý obslužný systém počítá s dlouhou životností. Další předností je nízká spotřeba elektřiny. Například modem jednoho kabelového operátora typ Huawei – spotřeba elektřiny 12W, modem Mikrotik RB941 – naměřená spotřeba 2W.

Půmyslové provedení: Jedná se o zařízení s jednoduchým funkčním návrhem, které je určeno pro nepřetržitý provoz 24hodin. Malé rozměry, minimální údržba, nízká spotřeba a spolehlivé nastavení je samozřejmostí. Ve většině případů se rozbije jen napájecí adaptér (vlivem přepětí nebo stářím). Dáváme přednost tomuto řešení aby zákaznik nebyl nucen kupovat po 2 letech další nový výrobek. Většina půmyslových výrobků obsahují vyměnitelné moduly a je tak možné připravit HW, router podle přání a požadavků zákazníka.

Zapůjčený router:
Standard: router s WiFi- 3x LAN 10/100Mbit, 1x WiFi 2,4 GHz 802.11B/G/N
Standard+*: router s WiFi – 4x LAN 10/100Mbit, 1x WiFi 2,4 GHz 802.11B/G/N, větší dosah
Duální*: router s WiFi – 4x LAN 10/100Mbit, 1x WiFi 2,4 GHz 802.11 B/G/N+ 1x WiFi 5GHz A/B/G/N/AC, 2x WiFi , větší dosah.
Další možnosti* Routery, Switche- 10/100/1 000/10 000 Mbit LAN, Optický výstup 1,25, 10Gbit- 5, 10, 24 LAN portů
Doporučujeme: Další domácí router s WiFi (například 2. a 3. WiFi doma)
*S doplatkem – dle nabídky

Návody a nastavení – Technická podpora

.
.
.
 

Dokumenty

Dokumenty a všeobecné podmínky    →
Ochrana osobních údajů – GDPR    →

Specifikace služeb

Technické parametry:
Skutečná rychlost stahování a odesílání bezdrátového připojení k Internetu bude mezi 10-100% rychlosti, maximální. Statistiká agregace pro bezdrátové připojení 1:4, Pro kabelové připojení 1:10 Pro optické připojení k Internetu 1:100.
Odezva pro 5M 25ms, pro 5n2 15ms, pro optiku 5 ms – Jedná se o orientační hodnoty u zákazníka při připojení kabelem. Další →
 

 
.