Novinky

Nové tarify:
Z reklam znáte: Data, datování, neomezená data…. Tip: Využijte pořádné neomezené připojení k Internetu spolu s VasLepsi.Net – Free
Navýšili jsme kapacity ve všech lokalitách. Zavolejte nám a zeptejte se na naši žhavou letní nabídku balíčků či Internetu.
1/ Internet+telefon+5Mmodem+WiFi 2/ Internet+telefon+Televize+5Mmodem+WiFi
Nově: většina tarifů Internet obsahuje telefon i televizi
Tip: S televizí přes Internet nemusíte řešit DVB-T DVB-T2 a podobné nesmysly. Nemusíte mít satelit, který je nevzhledný, těžký a při bouřce vám TV vypadne. Nově není potřeba set-to-box, stačí do smart televize nahrát aplikaci.

3/ Uděláme Vám tarif na míru dle Vašich požadavků pro Vaše podnikání

Technická podpora:
Hlavní nabídka: Zmáčkněte 1, pro…  zmáčkněte 1, pro operátora **9, čekejte a 10 minut je pryč…
U nás automat neuslyšíte :-). Platí pro všechny zákazníky
Tip: Rádi řešíte věci osobně?  Navštivte nás, rádi Vás uvidíme.

Spolehlivost:
Nové záložní zdroje v lokalitách umožní připojení i při výpadku proudu.

Přejmenování tarifů
Změnili jsme názvy tarifů NOVĚ bez označení 5G. Jednoty a modemy sice fungují v pásmu 5GHz, ale není to opravdová technologie 5G. Technologie 5G může představovat a představuje potenciálně velké zdravotní riziko pro lidi i všechny živé organismy. Námi dodávané technologie:
– 5M, 5n2 pracují s výkonem z antény 1W(na 1 anténu, /pásmo 5GHz příkon do antény 0,01W, zisk antény 20dB(100x)/),
– Mobilní operátor 4000W (na 1 pásmo, 1 anténa, /Výkon do antény v pásmu 800-900MHz, příkon do antény 80W, zisk antény 17dB(50x)/), + pásmo 1800MHz + pásmo 2,3GHz + další operátor na daném místě
– 5G technologie předpoklad 40000W? (na 1 pásmo, 1 anténa, / Předpoklad: příkon antény 40W zisk antény 30dB(1000x) )? + další pásma

Nerozhodujte se bez nás
Rádi bychom Vás informovali o některých praktičkách obchodníků poskytující (předprodávající) připojení k Internetu a další datové služby.
Příklad jak nabídku rozeznáte: Je potřeba se rozhodnout rychle – nabídka je velmi časově omezena, manipulace obchodníka snažícího se vnutit věci, či služby, které ani nevyužijete. Leták hozený do schránky obvykle obsahuje technické chyby u jednotek např. Mbit, rychlosti připojení jsou neúplné nebo podezřele nastavené 250/2Mbit. Podezřele nízká cena.
Tip: v klidu vše projděte a zamyslete se co je to za operátora, jak a kde budete řešit případnou reklamaci apod.

VasLepsi.Net – Free
Info: Šetřete data, která máte zakoupená u Vašeho operátora! Připojte se na neomezené připojení.Zprovoznili jsme pro Vás pokrytí zastávek a parků signálem 2,4GHz pro připojení jakéhokoli zařízení.
Jak to funguje: Dáte vyhledat bezdrátové sítě, najdete VasLepsi.Net – Free, přihlásíte se zaregistrovaným přístupem a surfujete. Přihlášení platí na daném zařízení po dobu 3 dní ve VŠECH lokalitách.