Novinky

Novinky

Omezený provoz z důvodu vládních nařízení.
————————
4NET.TV
Zařazení kanálu CNN Prima NEWS
Na základě častých dotazů jsme od dnešního dne zařadili nový placený kanál z rodiny Prima, který se věnuje zpravodajství. Kanál je zařazen do všech základních balíčků. Přestože se jedná o placený kanál, jeho zařazení nebude mít v tuto chvíli vliv na cenu balíčků.
Ukončení vysílání Rebel 2 SLUŠNEJ KANÁL
Kanál Rebel 2 SLUŠNEJ KANÁL ukončil své vysílání. Dle vyjádření výkonné ředitelky, Nikoly Pařízkové, patří mezi hlavní důvody nejen aktuální krizový stav, ale také neadekvátní odměny za užití předmětu ochrany kolektivnímu správci Intergram. Kanál je z naší nabídky vyřazen bez náhrady.
————————
U IPTV došlo ke změně ceny základního balíčku od následujícího vyúčtovacího období. Základní cena balíčku je 109Kč a pokud je tarif s IPTV tak je cena za zařízení navýšena o 9Kč. Důvodem je zvýšení autorských poplatků v listopadu a v únoru letošního roku.
————————
4NET.TV
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o tom, že od 04. 05. 2020 dojde ke změně filmových kanálů Československo HD a Be2Can HD, které se propojí v jeden 24-hodinový kanál s názvem Film Europe + HD. Obsahově tento kanál zůstane stejný. Dále bude upraveno logo tohoto kanálu a všechny tyto změny naleznete od 04. 05. 2020.
Kanály Filmbox do 30.4. ZDARMA
Je nám potěšením Vás informovat, že na základě dohody se zástupci kanálů z rodiny Filmbox je prodlouženo promo období až do 30. 04. 2020.
———————-
14.4.2020
z důvodu výpadku ČEZ distribuce a následného provozu na záložní baterie může být přerušeno připojení k Internetu:
ve středu 15.4.2020 v době od cca 8 – 15 hodiny – výpadkek ČEZ v části Přezletic
Prosíme Vás o vyřízení důležité činnosti před tímto termínem.
Moc se Vám omlouváme za případné komplikace.
————————
1.2.2020
Přejmenování tarifů
Změnili jsme názvy tarifů NOVĚ bez označení 5G. Jednoty a modemy sice fungují v pásmu 5GHz, ale není to opravdová technologie 5G. Technologie 5G může představovat a představuje potenciálně velké zdravotní riziko pro lidi i všechny živé organismy. Námi dodávané technologie:
– 5M, 5n2 pracují s vyzářeným výkonem 1W
– Mobilní operátor dle s vyzářeným výkonem 2000-4000W
– 5G technologie předpoklad s vyzářeným výkonem 2000 – 40000 W?  + další pásma
———————-
10.1.2020
Nerozhodujte se bez nás
Rádi bychom Vás informovali o některých praktičkách obchodníků poskytující (předprodávající) připojení k Internetu a další datové služby.
Příklad jak nabídku rozeznáte: Je potřeba se rozhodnout rychle – nabídka je velmi časově omezena, manipulace obchodníka snažícího se vnutit věci, či služby, které ani nevyužijete. Leták hozený do schránky obvykle obsahuje technické chyby u jednotek např. Mbit, rychlosti připojení jsou neúplné nebo podezřele nastavené 250/2Mbit. Podezřele nízká cena.
Tip: v klidu vše projděte a zamyslete se co je to za operátora, jak a kde budete řešit případnou reklamaci apod.
————————
3.7.2019
VasLepsi.Net – Free
Info: Šetřete data, která máte zakoupená u Vašeho operátora! Připojte se na neomezené připojení.Zprovoznili jsme pro Vás pokrytí zastávek a parků signálem 2,4GHz pro připojení jakéhokoli zařízení.
Jak to funguje: Dáte vyhledat bezdrátové sítě, najdete VasLepsi.Net – Free, přihlásíte se zaregistrovaným přístupem a surfujete. Přihlášení platí na daném zařízení po dobu 3 dní ve VŠECH lokalitách.